HONDA PRELUDE '88 - '91 CLUB Registruotis Prisijungti
Pagrindinis Atsisiuntimai Nuorodos Kontaktai
 
Pagrindinis meniu

Sveiki

Vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane


Įvairios HP3 foto

Klubo veikla tęsiasi
Galbūt daugeliui besilankančių šioje svetainėje kilo, o gal ir tebekyla klausimas ar abejonė, ar HP3 klubas dar gyvuoja. Norime visus nuraminti, klubas ir klubiečiai gyvi kaip niekada. Tenka pripažinti, kad buvome susidūrę su sunkumais: nesklandumai persekiojo mūsų svetainę, o aktyviausi klubo nariai "surėmę ietis" kovojo su įvairiais biurokratiniais "stabdžiais" siekiant klubo įteisinimo ir oficialaus statuso įgavimo.
HP3 klubo nariai prie Kauno pilies (pakeliui į susitikimo vietą Kulautuvoje)
Prie Kauno pilies
Tačiau tikrai norime užtikrinti, kad klubo veikla vyksta. Organizuojami reguliarūs klubiečių susitikimai ("minimeetai") Vilniuje ir Kaune. Sėkmingai tęsiamos tradicijos ir vis gausesnis HP3 fanatikų būrys iš visos Lietuvos susirenka į mėnesinius ir ketvirčių susitikimus. Vieno iš paskutinių tokių susitikimų akimirkas jūs galite matyti nuotraukose.
Toliau vyksta klubo interneto svetainės tobulinimo ir atnaujinimo darbai - labai tikimės, kad jau kitų metų sausio mėnesį pristatysime savo naująjį "internetinį veidą".
Komisija vykdo klubieciu ziniu patikrinima
Gerbiama techninių ekspertų komisija (žinių patikrinimas susitikimo Kulautuvoje metu)
Parengė
Pinciukas (tekstas) ir
Reekon (nuotraukos)


Paskelbė pinciukas: Wednesday, 2006 m. December 13 d. - 01:02:38 | komentarai: 0 | email to someone printer friendly


Turite prisijungti, jei pageidaujate komentuoti. Jei nesate užsiregistravęs, prašome prisiregistruoti čia čia užsiregistruoti