Logo


Naujienų pranešimas: : HP3 Honda klubo sezono atidaryme
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė pinciukas
Wednesday, 2007 m. May 02 d. - 11:31:50

Taigi, mieli kolegos, kaip visi žinote šeštadienį (2007 m. balandžio 21 d.) buvo oficialus Honda klubo sezono atidarymas. Kadangi mūsų mylimas HP3 modelis taip pat priklauso plačiai Honda giminei, buvome pakviesti prisijungti prie šios automobilių markės gerbėjų. Vykome ten jau kaip oficialus klubas :)
Susibūrė tikrai nemažas skaičius Hondų, o pamatyti tiek daug HP3 vienoje vietoje irgi niekas nesitikėjo – buvo tiesiog gražu žiūrėti. Visi pagal spalvą, kolonoje susirikiavę bolidai su dviem vėliavom (viena priekyje, kita gale) išdidžiai įriedėjo į Kėdainių oro uostą...
Renginys buvo suorganizuotas kaip dera rimtam klubui, buvo: greičio ir laiko fiksavimo aparatai, starto šviesoforas (dragui), „fiškės“ slalomui. Taip pat buvo pasirūpinta ir saugumu. Abi rungtys buvo nukreiptos nuo žiūrovų: į vieną pusę dragas, į kitą – slalomas, taip išvengiant sumaišties ir pavojaus nedalyvaujantiems varžybose. Tik visą tokio Honda sąskrydžio malonumą sugadino labai stiprus vėjas, kuris nuo aplink esančių laukų kėlė ir nešė smėlį. Jausmas buvo kaip Afrikoje pakliuvus į smėlio audrą... :)
Neapsieita ir be nelaimių – sprogo vieno BMW variklis. Nepatvirtintais duomenimis, bėdos pridarė suskystinto azoto suboksido sistema (NOS). Visi mūsų klubo automobiliai važiavo „nesispyriodami“ ir kelionę įveikė be jokių techninių nesklandumų.
Netrukus bus papildyta puslapio fotogalerija ir visi turėsime galimybė išvysti renginio akimirkas nuotraukose.

Viso Honda Prelude klubo „HP3“ vardu norime nuoširdžiai padėkoti Honda klubui už kvietimą prisijungti prie klubo sezono atidarymo dalyvių gretų ir tikrai šauniai suorganizuotą renginį. Sėkmės jūsų klubui, gero kelio jūsų automobiliams !Šis naujienų pranešimas yra iš Honda Prelude klubas HP3
( http://www.prelude.lt/comment.php?comment.news.comment.52 )