Logo


Naujienų pranešimas: : HP3.lt registruotų narių apklausa
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė pinciukas
Saturday, 2007 m. February 10 d. - 02:41:11

Ko gero daugelis* registruotų hp3.lt narių sausio 22 d. į savo elektroninio pašto dėžutę gavo laišką su prašymu atsiųsti atsakymą ir tuo patvirtinti savo "gyvybingumą" bei atsakyti į kelis paprastus klausimus, kurie pagelbėtų rengiant hp3.lt narių statistiką.
Per tris savaites gavome (tik) 53 atsakymus. Daugelis iš apklaustųjų yra HP3 savininkai ir prisiekę šio automobilio gerbėjai, tačiau tarp mūsų narių yra ir vyresniojo brolio HP2 gerbėjų, bei žmonių, kurie svajoja apie HP3. Pilną apklausos dalyvių pasiskirstymą pagal turimą automobilį galite pamatyti paveikslėlyje:
Apklausos dalyviai
HP3 savininkų numylėtiniai arba "antrosios jų pusės" pagal jų gamybos metus pasiskirsto taip:
Apklausos dalyviai
Truputėlį gaila, kad nevisi savininkai žino savo HP3 variklio kodą, tačiau DOHC'u ir Twin-karburatorių santykis aiškus iš šio paveikslėlio:
Apklausos dalyviai
Ir paskutinis paveikslėlis iliustruoja HP3 spalvų pasiskirstymą:
Apklausos dalyviai

* "daugelis" panaudota todėl, kad iš 319 vartotojų elektroniniai laiškai pasiekė tik 203. Spėjama, kad su kitais pašto serveriais (pvz. one.lt ir kiti) buvo "nesusikalbėta".
Vartotojų, kurie čia prisijungia, tačiau tokio laiško nėra gavę, prašome patvirtinti savo "gyvybingumą" parašant e-laišką adresu admin@hp3.lt. Ačiū.Šis naujienų pranešimas yra iš Honda Prelude klubas HP3
( http://www.prelude.lt/comment.php?comment.news.comment.46 )