HONDA PRELUDE '88 - '91 CLUB Registruotis Prisijungti
Pagrindinis Atsisiuntimai Nuorodos Kontaktai
 
Pagrindinis meniu

Sveiki

Vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane


Įvairios HP3 foto

HP3 klubas
Visus norinčius užmegsti ryšius su Honda Prelude klubu HP3, pasiūlyti bendradarbiavimą, abipusiai naudingą sandorį, pakviesti į renginį, ar tiesiog padovanoti dovanų :), prašome susisiekti su klubo vadovybe tiesiogiai - rašykite klubas@hp3.lt

Paskelbė pinciukas: Wednesday, 2007 m. June 20 d. - 01:17:21 | komentarai: 1 | email to someone printer friendly

HP3 Honda klubo sezono atidaryme
Taigi, mieli kolegos, kaip visi žinote šeštadienį (2007 m. balandžio 21 d.) buvo oficialus Honda klubo sezono atidarymas. Kadangi mūsų mylimas HP3 modelis taip pat priklauso plačiai Honda giminei, buvome pakviesti prisijungti prie šios automobilių markės gerbėjų. Vykome ten jau kaip oficialus klubas :)
Susibūrė tikrai nemažas skaičius Hondų, o pamatyti tiek daug HP3 vienoje vietoje irgi niekas nesitikėjo – buvo tiesiog gražu žiūrėti. Visi pagal spalvą, kolonoje susirikiavę bolidai su dviem vėliavom (viena priekyje, kita gale) išdidžiai įriedėjo į Kėdainių oro uostą...
Renginys buvo suorganizuotas kaip dera rimtam klubui, buvo: greičio ir laiko fiksavimo aparatai, starto šviesoforas (dragui), „fiškės“ slalomui. Taip pat buvo pasirūpinta ir saugumu. Abi rungtys buvo nukreiptos nuo žiūrovų: į vieną pusę dragas, į kitą – slalomas, taip išvengiant sumaišties ir pavojaus nedalyvaujantiems varžybose. Tik visą tokio Honda sąskrydžio malonumą sugadino labai stiprus vėjas, kuris nuo aplink esančių laukų kėlė ir nešė smėlį. Jausmas buvo kaip Afrikoje pakliuvus į smėlio audrą... :)
Neapsieita ir be nelaimių – sprogo vieno BMW variklis. Nepatvirtintais duomenimis, bėdos pridarė suskystinto azoto suboksido sistema (NOS). Visi mūsų klubo automobiliai važiavo „nesispyriodami“ ir kelionę įveikė be jokių techninių nesklandumų.
Netrukus bus papildyta puslapio fotogalerija ir visi turėsime galimybė išvysti renginio akimirkas nuotraukose.

Viso Honda Prelude klubo „HP3“ vardu norime nuoširdžiai padėkoti Honda klubui už kvietimą prisijungti prie klubo sezono atidarymo dalyvių gretų ir tikrai šauniai suorganizuotą renginį. Sėkmės jūsų klubui, gero kelio jūsų automobiliams !


Paskelbė pinciukas: Wednesday, 2007 m. May 02 d. - 11:31:50 | komentarai: 1 | email to someone printer friendly

Dėmesio one.lt pašto naudotojams
Sveiki, norime įspėti visus HP3 klubo svetainės registruotus narius, kurie registravosi į mūsų portalą one.lt elektroniniu paštu. Dėl iki šiol nenustatytų techninių problemų mūsų e.pašto serveris "nesusikalba" su one.lt serveriu ir dėl to mes negalime su jumis susisiekti dėl įvairių svetainės profilaktikos darbų (pvz., vartotojų "gyvybingumo" patikrinimas) ar vartotojų registracijos valdymo (pvz., naujų vartotojų registracija, pamirštų slaptažodžių keitimas ir pan.) klausimais. Minėtos problemos sprendimas nėra aiškinamas ir one.lt administatorių.
Siekiant išvengti tokių komunikavimo keblumų siūlome informuoti mus iš kito (ne one.lt) e.pašto nurodant jūsų registracijos vardą (user ID) ir naują e.pašto adresą. Pažadame skubiai pakeisti jums priskirtą e.pašto adresą į jūsų nudodytą naują ir tada jus pasieks visi HP3.LT svetainės pranešimai.

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už bendradarbiavimą.
HP3.LT administratorius


Paskelbė pinciukas: Tuesday, 2007 m. March 06 d. - 01:14:26 | komentarai: 0 | email to someone printer friendly

SAMPOWinterRally
Vasario 12 dieną keletas šalčio nepabūgusių klubiečių nuvyko į Ignalinos ir Zarasų rajone vykusį pirmąjį 2007 Lietuvos atvirojo ralio čempionato etapą SAMPOWinterRally.
Daug matėm, daug regėjom, daug vėliava savo mojavom, parsivežėm daug įspūdžių - štai čia keletas įamžintų akimirkų.


Paskelbė pinciukas: Tuesday, 2007 m. February 13 d. - 01:39:28 | komentarai: 0 | email to someone printer friendly

Naujienų archyvas
Eiti į puslapį 1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 10 11 12


Vėliausi forumo pranešimai
  Tema Autorius Peržiūrėta Atsakymų Paskutinis pranešimas
DB DRAG Siauliuose (Viešas forumas) acts 70183 18 Darius
Thu, 2007 May 03, 11:32
ieskau varikliuko savo zirgui su dvem karbais (Viešas forumas) romka 5063 17 preho
Tue, 2005 Aug 16, 18:57
"Vasaros Ratas XIII" Netradicinių Automobilių Suvažiavimas (Viešas forumas) hotroad 6182 14 Zioma
Tue, 2011 Aug 02, 00:50
Švogerių kraštas - paslaugos (Viešas forumas) Pranas 1926 0 -
Apklausa (svarbu)! (Viešas forumas) gipo 2920 6 Zioma
Sat, 2017 Nov 25, 21:09
Temos: 2943 | Atsakymų: 51374 | Peržiūrėta: 1555400